Medewerker Oktoberfest-attractie overleden na ongeluk
Een 52-jarige medewerker van een attractie op het Oktoberfest in München is overleden na een ernstig ongeluk bij de vrijevaltoren Hangover. Het ongeluk gebeurde maandagavond 21 september rond 21.50 uur.
Het Oktoberfest bestaat niet alleen uit de bekende grote biertenten. Op de Theresienwiese staat tijdens het volksfeest ook een grote kermis met tal van attracties. De Hangover, een vrijevaltoren, is een van deze attracties.
Volgens de eerste bevindingen werd de medewerker tijdens het gebruik van de attractie geraakt. Duitse media melden op basis van politie-informatie dat hij zich op dat moment in een gedeelte van de attractie bevond waar hij niet had mogen zijn. Waarom hij zich daar bevond en hoe het ongeluk precies kon gebeuren, wordt nog onderzocht.
Hulpdiensten reanimeerden de 52-jarige op het Oktoberfestterrein. Vervolgens werd hij met levensgevaarlijke verwondingen naar een ziekenhuis in München gebracht. Daar overleed hij later aan zijn verwondingen.
Politie onderzoekt toedracht
De politie onderzoekt hoe het ongeluk precies heeft kunnen gebeuren. Getuigen van het incident werden na het ongeluk opgevangen door een crisisteam.
Volgens de politie zijn bezoekers van de attractie op geen enkel moment in gevaar geweest. De precieze omstandigheden rond het dodelijke ongeval worden verder onderzocht.
Bronnen: politie München, BR24 en dpa.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws over het Oktoberfest & de Alpencultuur.
Schrijf je in!


